Till toppen av sidan
Er återförsäljare av Carrier
Nav
Er återförsäljare av Carrier

Ditt kompletta kylföretag

Vi erbjuder dig alla typer av entreprenader, teknisk support, service och förebyggande underhåll.

Läs mer

Kontakta oss

Kylmontage Redotem AB
Flygfältsgatan 7
128 30 Skarpnäck

Tel: 08-556 211 20

Medarbetare

Kontoret

Dan Wikström
Befattning: VD
Avdelning: Företagsledning/försäljning
Telefon: 08-556 211 24
Mobil: 070-797 94 62
E-post: dan.wikstrom@kylmontage.se

Anders Edlund
Befattning: Senior Advisor
Avdelning: Försäljning
Mobil: 070-653 47 99

Hans Lindevind
Befattning: Försäljningsingenjör
Avdelning: Försäljning
Mobil: 072-230 48 08
E-post: hans.lindevind@kylmontage.se

Mikael Fast
Befattning: Servicechef
Avdelning: Service
Telefon: 08-556 211 27
Mobil: 070-651 13 39
E-post: mikael.fast@kylmontage.se

Mikael Lundqvist
Befattning: Produktionschef
Avdelning: Produktion
Telefon: 08-556 211 29
Mobil: 070-634 29 69
E-post: mikael.lundqvist@kylmontage.se

Mats Wernhammar
Befattning: Projektledare, IT ansvarig
Avdelning: Produktion, IT
Telefon: 08-556 211 28
Mobil: 070-677 36 90
E-post: mats.wernhammar@kylmontage.se

Kerstin Södergren
Befattning: Ekonomichef
Avdelning: Ekonomi, Administration
Telefon: 08-556 211 21
Mobil: 070-677 05 90
E-post: kerstin.sodergren@kylmontage.se

Ingela Atkins
Befattning: Administratör
Avdelning: Produktion, Service
Telefon: 08-556 211 22
Mobil: 070-677 46 01
E-post: ingela.atkins@kylmontage.se

Tekniker

Henrik Blotzki
Mobil: 070-652 30 46
E-post: henrik.blotzki@kylmontage.se

Matti Olander
Mobil: 070-648 05 29
E-post: matti.olander@kylmontage.se

Göran Helén
Mobil: 070-652 30 47
E-post: goran.helen@kylmontage.se

Henrik Svensson
Mobil: 070-797 08 05
E-post: henrik.svensson@kylmontage.se

Fredrik Hedlund
Mobil: 070-207 19 28
E-post: fredrik.hedlund@kylmontage.se

Ivan Samukic
Mobil: 070-648 30 66
E-post: ivan.samukic@kylmontage.se

Kent Henningsson
Mobil: 076-050 59 99
E-post: kent.henningsson@kylmontage.se

Jason Redgers
Mobil: 072-720 80 60
E-post: jason.redgers@kylmontage.se

Erik Ekstam
Mobil: 070-210 44 74
E-post: erik.ekstam@kylmontage.se

Anders Strahl
Mobil: 070-523 53 94
E-post: anders.strahl@kylmontage.se

Fredrik Sköld
Mobil: 070-292 32 53
E-post: fredrik.skold@kylmontage.se

Joel Svedérus
Mobil: 072-201 99 53
E-post: joel.svederus@kylmontage.se

Peter Johansson
Mobil:
E-post: peter.johansson@kylmontage.se

Joakim Arrenius
Mobil:
E-post: joakim.arrenius@kylmontage.se

Intresserad av våra tjänster inom entreprenad och service?

Skicka offertförfrågan