Till toppen av sidan
Er återförsäljare av Carrier
Nav
Er återförsäljare av Carrier

Ditt kompletta kylföretag

Vi erbjuder dig alla typer av entreprenader, teknisk support, service och förebyggande underhåll.

Läs mer

Kontakta oss

Kylmontage Redotem AB
Flygfältsgatan 7
128 30 Skarpnäck

Tel: 08-556 211 20

Medarbetare

Kontoret

Dan Wikström
Befattning: VD
Avdelning: Företagsledning/försäljning
Telefon: 08-556 211 24
Mobil: 070-797 94 62
E-post: dan.wikstrom@kylmontage.se

Mats Wernhammar
Befattning: Vice VD, Produktionschef, IT ansvarig
Avdelning: Produktion, IT
Telefon: 08-556 211 28
Mobil: 070-677 36 90
E-post: mats.wernhammar@kylmontage.se

Jan Ryhre
Befattning: Försäljningsingenjör
Avdelning: Försäljning
Mobil: 073-961 11 40
E-post: jan.ryhre@kylmontage.se

Kerstin Södergren
Befattning: Ekonomichef
Avdelning: Ekonomi
Telefon: 08-556 211 15
Mobil: 070-677 05 90
E-post: kerstin.sodergren@kylmontage.se

Monica Lindh
Befattning: Ekonomiansvarig
Avdelning: Ekonomi
Telefon: 08-556 211 26
Mobil: 070-677 06 11
E-post: monica.lindh@kylmontage.se

Mikael Fast
Befattning: Servicechef
Avdelning: Service
Telefon: 08-556 211 27
Mobil: 070-651 13 39
E-post: mikael.fast@kylmontage.se

Ted Kleyer
Befattning: Projektledare
Avdelning: Produktion
Telefon: 08-556 211 23
Mobil: 070-962 40 50
E-post: ted.kleyer@kylmontage.se

Ingela Atkins
Befattning: Administratör
Avdelning: Produktion, Service
Telefon: 08-556 211 22
Mobil: 070-677 46 01
E-post: ingela.atkins@kylmontage.se

Tekniker

Henrik Svensson
Mobil: 070-797 08 05
E-post: henrik.svensson@kylmontage.se

Fredrik Hedlund
Mobil: 070-207 19 28
E-post: fredrik.hedlund@kylmontage.se

Ivan Samukic
Mobil: 070-648 30 66
E-post: ivan.samukic@kylmontage.se

Anders Strahl
Mobil: 070-523 53 94
E-post: anders.strahl@kylmontage.se

Fredrik Sköld
Mobil: 070-292 32 53
E-post: fredrik.skold@kylmontage.se

Henrik Blotzki
Mobil: 070-652 30 46
E-post: henrik.blotzki@kylmontage.se

Matti Olander
Mobil: 070-648 05 29
E-post: matti.olander@kylmontage.se

Peter Johansson
Mobil: 072-382 31 17
E-post: peter.johansson@kylmontage.se

Joakim Arrenius
Mobil: 072-384 89 02
E-post: joakim.arrenius@kylmontage.se

Christer Andersson
Mobil: 072-201 99 53
E-post:christer.andersson@kylmontage.se

Tomasz Zakrzewski
Mobil: 070-257 99 00
E-post: tomasz.zakrzewski@kylmontage.se

Tobias Weisner
Mobil: 070-225 28 48
E-post: tobias.weisner@kylmontage.se

Rasmus Salander
Mobil: 070-210 44 74
E-post: rasmus.salander@kylmontage.se

Lucas Hansen
Mobil: 070-304 71 91
E-post: lucas.hansen@kylmontage.se

Intresserad av våra tjänster inom entreprenad och service?

Skicka offertförfrågan